Agata Figurska-Dudzik AF STUDIO

Hallera 65A, Wrocław 53-325

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich:
- strzyżenie,
- golenie włosów,
- mycie i pielęgnowanie,
- czesanie,
- trwała ondulacja,
- rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą specjalistycznych narzędzi, aparatów oraz przy użyciu profesjonalnych materiałów i kosmetyków fryzjerskich wysokiej jakości
- upięcia ślubne i wieczorowe
- kreatywne prostowanie

Oferta

Duże doświadczenie w branży fryzjerskiej poparte wieloletnią praktyka w zawodzie. Profesjonale doradztwo w zakresie doboru koloru włosów, odpowiedniej fryzury jak i również doboru odpowiednich kosmetyków w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.
W ofercie znaleźć można szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich : mycie, strzyżenie, trwała ondulacja, koloryzacja według najnowszych trendów mody fryzjerskiej, czesanie fryzur dziennych, czesanie fryzur wieczorowych, modelowanie fryzur.
Dbam o dopasowanie i dostosowanie oferty pod indywidualne potrzeby klientów oraz o ich dobre samopoczucie podczas korzystanie z moich usług

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera. Świadczę usługi fryzjerskie dla każdej grupy klientów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i dzieci.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
8:00 - 18:00
Sob.:
9:00 - 14:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 71 727 19 30
E-mail: agafik@wp.pl
Facebook: afstudio

Sprawdź na mapie: