ANNA RESZCZYŃSKA "OAZA PIĘKNA" SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

Jaracza 73c, Wrocław 50-305

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

COLPI DI SOLE - Najmodniejsze w tym sezonie Refleksy!
Zabieg wykonywany wyłącznie na włosach okalających twarz, rozjaśnia je delikatnie o 1-2 tony co daje bardzo naturalny efekt...– Celebrytki na całym świecie już to mają, teraz możesz mieć i Ty!

Baleyage rysowany słońcem!
Tylko u nas! Baleyage rysowany słońcem, świetny sposób na dodanie włosom blasku i pięknych refleksów w smutne i pochmurne dni... Taki efekt osiągniesz dzieki nowej technice baleyagu wykonywanego specjalnymi grzebieniami... Rewelacyjny sposób na włosy blond i nie tylko... Subtelne i bardzo delikatne kosmyki dadzą naturalny efekt. Dzięki specjalnym grzebieniom koloryzacja jest wykonywana precyzyjnie od samej nasady, dzięki czemu efekt wystarcza na dłużej niż przy klasycznym baleyagu...

Oferta

Prawdziwa oaza piękności i spokoju
Jest takie miejsce we Wrocławiu, pełne ciepła, życzliwości i spokoju. Gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze zrelaksujesz się i odpoczniesz,a przede wszystkim wypiękniejesz i rozpromieniejesz! Tym miejscem jest Oaza Piękna.
Wyjątkowe miejsce spotkań dla naszych klientów!
Stworzylismy salon w którym każdy poczuje się wyjątkowo, odpocznie od codzienności i będzie miał przyjemność skorzystać z bogatej oferty salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego jak również solarium.
Nasza Oaza Piękna powstała z myślą o powiązaniu najnowszych trendów we fryzjerstwie i kosmetyce z przyjemną atmosferą oraz profesjonalną obsługą... Tylko u nas zapach świeżo pazonej kawy, wygodna sofa, przyjemna muzyka - sprawią, że po wejściu ze zgiełku ulicy poczują się Państwo jak w innym przytulnym świecie odpręrzenia i spokoju.


Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 20:00
Sob.:
9:00 - 15:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 071 330 09 39, 784 389 668
E-mail: kontakt@oazapiekna.com
WWW: http://www.oazapiekna.com/kontakt.php

Sprawdź na mapie: