Danuta Czapla Salon Fryzjerski Damsko-Męsko-Dziecięcy "U Danusi"

Palisadowa 46a, Wałbrzych 58-309

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Wykonywanie zabiegów fryzjerskich: strzyżenie, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, trwała ondulacja, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą specjalistycznych narzędzi, aparatów oraz przy użyciu profesjonalnych materiałów i kosmetyków fryzjerskich wysokiej jakości.

Oferta

Salon Fryzjerski Damsko-Męsko-Dziecięcy "U Danusi" prowadzony i zarządzany jest przez p. Danute Czapla - fryzjerkę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Salon oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich związanych ze strzyżeniem, modelowaniem koloryzowaniem i regeneracją włosów. Do pracy wykorzystuje najwyższej jakości kosmetyki fryzjerskie, które poprawiają kondycje włosa, zapewniają trwały i naturalny wygląd fryzury. Z usług salonu korzystają kobiety, mężczyźni oraz dzieci.

Dodatkowe informacje

Pani Danuta Czapla posiada tytuł mistrza w zawodzie fryzjer, jest mistrzem szkolącym uczniów młodocianych. Salon Fryzjerski Damsko-Męsko-Dziecięcy "U Danusi" jest członkiem Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Wałbrzychu: tel. 74/842 39 57

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 20:00
Sob.:
8:00 - 14:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 74 664 70 51

Sprawdź na mapie: