FRYZJERSTWO DAMSKO-MĘSKIE JOANNA PAŹDZIOR

Dąbrowskiego 1G, Polkowice 59-100

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich, służymy poradą w doborze fryzury, koloru jak i stylu. Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków na rynku takich firm jak: L'oreal, Matrix, Londa.

Oferta

Salon fryzjerski jest stworzony dla każdego kto ceni sobie najwyższą jakość usług, fachowość oraz profesjonalizm za rozsądną cenę.
Jako zespół doświadczonych fryzjerów dokładamy największych starań, aby chwile spędzone w naszym salonie dostarczały satysfakcji najbardziej wymagającym klientom. Nasi fryzjerzy to ludzie z bogatym doświadczeniem. Ich wiedza i umiejętności są stale wzbogacane przez uczestnictwo w pokazach i szkoleniach, a najnowsze trendy mody natychmiast wykorzystywane są w naszych salonach.

Dodatkowe informacje

Właścicielem salonu jest Mistrzyni Fryzjerstwa Pani Joanna Paździor - fryzjer z ponad 25 letnim doświadczeniem. Pochodzi z rodziny w której to rodzice Olga i Tadeusz Matuszak byli również mistrzami fryzjerstwa i już od lat 50-tych prowadzili swój salon w polkowickim rynku. Teraz ona i jej córka, a wnuczka Państwa Matuszak kontynuują ten fach w Polkowicach przy ulicy Dąbrowskiego. Ot taka rodzinna tradycja :)

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
8:00 - 18:00
Sob.:
8:00 - 14:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 76 845 20 95, 693 446 555
E-mail: asiapazdzior@gmail.com
Facebook: facebook: @fryzjerpolkowice

Sprawdź na mapie: