„GASPAR” Joanna Jeżak

Piastowska 28 b, Dzierżoniów 58-200

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Serwujemy naszym klientom: potrawy kuchni polskiej i europejskiej dania wegetariańskie, rybne i sałatki, do dań obiadowych oferujemy bogaty bukiet win ze wszystkich rejonów świata, na deser polecamy ciasta własnego wypieku.

Oferta

W stylowych i ciepłych wnętrzach naszej restauracji już od 6 lat serwujemy dla Państwa dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Potrawy serwowane są ze świeżych składników pochodzących głównie od polskich producentów. Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór przy lampce wina. Nasza restauracja to doskonały wybór na duże wesela, komunie, szkolenia, obiad w gronie rodzinnym czy kolację we dwoje.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów udostępniamy Państwu także klimatyzowaną, znakomicie przystosowaną do organizacji imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych salę konferencyjną.

Na życzenie przygotowujemy specjalne menu dostosowane do Państwa wymagań. Dla grup, które szukają kompleksowej oferty zorganizujemy dodatkowe atrakcje wg zapotrzebowania.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
12:00 - 22:00
Sob.:
12:00 - 23:00
Nied.:

Kontakt:

Tel.: 74 837 66 66
E-mail: biuro@restauracjagaspar.pl

Sprawdź na mapie: