Gracja. Salon fryzjerski. Zawada M

Krasickiego 52, Dzierżoniów 58-200

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Salon Fryzjerski Gracja Maria Zawada" jest firmą działającą działającym w branży fryzjerskiej. Mające doświadczenie fryzjerki zapewnią wysoki standard obsługi, a także dostosowanie fryzury do personalnych wymogów klienta. Fryzjerski salon funkcjonuje w oparciu o ekskluzywne produkty pielęgnacyjne, a dodatkowo nowoczesny sprzęt, co jest gwarancją pełne zadowolenie każdego klienta.

Oferta

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera. Świadczę usługi fryzjerskie dla każdej grupy klientów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i dzieci.

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
Sob.:
Nied.:

Kontakt:

Tel.: 74 832 14 56

Sprawdź na mapie: