Karina Damian Cesare Avantgarde

Przystankowa 2a, Wrocław 52-331

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

O Salonie Cesare
Na bazie ponad 10 lat doświadczeń zbieranych podczas pracy na całym świecie w 1993 powstał nasz salon fryzjerski oraz ukształtowała się idea pracy, której hołdujemy przez ponad 20 lat.
Jej główne wyznaczniki to:
Styl
Tworzymy, a nie odtwarzamy. Sami kreujemy nasze kolekcje, a wiedza i doświadczenie założyciela firmy Cezarego Paszuna oraz Kariny Damian, dyrektor artystycznej salonu Cesare stały się inspiracją dla stylistów z całej Polski.

Oferta

Zdrowe i piękne włosy
Specjalizujemy się w najwyższej klasy systemach odbudowujących zniszczone włosy. To zmyślą o naszych klientach czynnie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących problemów z włosami, a zdobytą wiedzę wykorzystujemy podczas specjalistycznych zabiegów. Naszą ofertę dopełnia doskonale zaopatrzony sklep z najwyższej jakości kosmetykami pielęgnacyjnymi.

Fryzura praktyczna
O czym marzy każdy klient salonu? O fryzurze umiejętnie dobranej do jego stylu i fizjonomii, o zdrowych i błyszczących włosach, a przede wszystkim o możliwości samodzielnego i szybkiego odtworzenia fryzury w każdych warunkach.

Fuzja fryzjerstwa i mody
Śledzimy najnowsze trendy i zawsze dostosowujemy je do oczekiwań naszych klientów. Nasz potencjał i wyczucie stylu zostały docenione. Od lat jesteśmy partnerem gali „Moda i Sztuka”, największej imprezy we wrocławskim świecie mody.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 20:00
Sob.:
9:00 - 17:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 71 342 74 65, 510 222 204
E-mail: salon@cesare.pl
WWW: http://saloncesare.pl/kontakt/

Sprawdź na mapie: