KUŹNIA CONCEPT MICHAŁ WIŚNIEWSKI

KĘPIŃSKA , Wrocław 51-312

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

BRAMY
OGRODZENIA
BALKONY
BALUSTRADY
KONSERWACJA I RENOWACJA KOWALSTWA ARTYSTYCZNEGO
KONSTRUKCJE SCHODÓW
MEBLE
NOWOCZESNE INDUSTRIALNE ELEMENTY ARCHITEKTURY
OŚWIETLENIE
SZYLDY
DEKORACJE
ELEMENTY KUTE
PRZESZKLENIA LOFTOWE ze szprosami

Oferta

Kuźnia prowadzona jest przez mistrza kowalstwa artystycznego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie uzyskane poprzez współpracę z klientami, architektami, konserwatorami zabytków i projektantami przy wielu interesujących projektach. Dla każdego Klienta sporządzamy indywidualny PROJEKT w kilku wersjach stylistycznych i cenowych, bądź realizujemy powierzony nam koncept. Naszym tworzywem jest STAL WĘGLOWA oraz STAL NIERDZEWNA i metale kolorowe, takie jak MIEDŹ i MOSIĄDZ.
Poddajemy metal TRADYCYJNEJ KOWALSKIEJ obróbce i kształtowaniu, np. skuwaniu, spęczaniu, przekuciom, fakturowaniu…
SPAWAMY kilkoma metodami. Stosujemy najlepsze sprawdzone systemy AUTOMATYKI do bram. Na życzenie klienta stosujemy CYNKOWANIE ogniowe, bądź galwaniczne, które bardzo skutecznie zabezpiecza przed korozją elementów zewnętrznych lub takich, które mają kontakt z wodą czy wilgocią.
Zajmujemy się renowacją, rekonstrukcją i konserwacją zabytkowych elementów z metalu oraz innymi zadaniami z zakresu PRAC KONSERWATORSKICH i RENOWACYJNYCH.
W swojej działalności staramy się łączyć PIĘKNO RZEMIOSŁA, jakim jest kowalstwo, z ponadczasowym WZORNICTWEM i najnowszymi TECHNOLOGIAMI.

Dodatkowe informacje

Właściciel posiada dyplom mistrzowski mechanika pojazdów samochodowych oraz elektromechanika pojazdów samochodowych Jest instruktorem praktycznej nauki zawodu oraz egzaminatorem komisji egzaminacyjnej w zawodach mechanika i elektromechanika przy Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej. Zakład od lat przyjmuje młodocianych pracowników w celu praktycznej nauki zawodu.
Od 2007 roku firma należy do międzynarodowej sieci stacji obsługi samochodów pod nazwą Eurowarsztat.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 19:00
Sob.:
Nied.:

Kontakt:

Tel.: 600 858 209
E-mail: kuzniaconcept@gmail.com
WWW: http://www.kuzniaconcept.pl
Facebook: facebook.com/kuzniaconcept

Sprawdź na mapie: