SALON FRYZJERSKI MAŁGORZATA KRZEMIANOWSKA GRZELAK

Bezpieczna 20, Wrocław 51-114

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich: strzyżenie, mycie i pielęgnowanie, czesanie, trwała ondulacja, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą specjalistycznych narzędzi, aparatów oraz przy użyciu profesjonalnych materiałów i kosmetyków fryzjerskich wysokiej jakości.

Oferta

Duże doświadczenie w branży fryzjerskiej poparte wieloletnią praktyką w zawodzie. Profesjonale doradztwo w zakresie doboru koloru włosów, odpowiedniej fryzury jak i również doboru odpowiednich kosmetyków w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.
W ofercie znaleźć można szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich : mycie, strzyżenie, trwała ondulacja, koloryzacja według najnowszych trendów mody fryzjerskiej, czesanie fryzur dziennych, czesanie fryzur wieczorowych, modelowanie fryzur.
Dbam o dopasowanie i dostosowanie oferty pod indywidualne potrzeby klientów oraz o ich dobre samopoczucie podczas korzystanie z moich usług.

Dodatkowe informacje

Właściciel posiada dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer. Jest instruktorem praktycznej nauki zawodu. Zakład od lat przyjmuje młodocianych pracowników w celu praktycznej nauki zawodu.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
10:00 - 18:00
Sob.:
8:00 - 15:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 71 765 78 74
E-mail: grzelakkarol@wp.pl
Facebook: www.facebook.com/salonBezpieczna

Sprawdź na mapie: