SALON FRYZJERSKI Małgorzata Micygała

Łokietka 12, Wrocław 50-240

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich: strzyżenie, golenie włosów, mycie i pielęgnowanie, czesanie, odbudowa włosów z Olaplex, strzyżenie dziecięce, upięcia, dekoloryzacja, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą specjalistycznych narzędzi, aparatów oraz przy użyciu profesjonalnych materiałów i kosmetyków fryzjerskich wysokiej jakości.

Oferta

Duże doświadczenie w branży fryzjerskiej poparte wieloletnią praktyka w zawodzie. Profesjonale doradztwo w zakresie doboru koloru włosów, odpowiedniej fryzury jak i również doboru odpowiednich kosmetyków w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. W ofercie znaleźć można szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich : mycie, strzyżenie, koloryzacja według najnowszych trendów mody fryzjerskiej, czesanie fryzur dziennych, czesanie fryzur wieczorowych, modelowanie fryzur. Dbam o dopasowanie i dostosowanie oferty pod indywidualne potrzeby klientów oraz o ich dobre samopoczucie podczas korzystanie z moich usług.

Dodatkowe informacje

Właściciel posiada dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer. Jest instruktorem praktycznej nauki zawodu. Zakład od lat przyjmuje młodocianych pracowników w celu praktycznej nauki zawodu

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 16:00
Sob.:
9:00 - 16:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 790 777 117
E-mail: micygala74@gmail.com

Sprawdź na mapie: