SALON FRYZJERSKI Monika Pitera

Piastowska 7, Dzierżoniów 58-200

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Salon Fryzjerski Framesi Monika Pitera" jest przedsiębiorstwem działającym w branży fryzjerskiej. Mający praktykę zespół fryzjerek zagwarantuje wysoki poziom obsługi, jak również dopasowanie upięcia do indywidualnych wymagań klientów. Fryzjerski salon działa w oparciu o świetnej klasy kosmetyki, jak również nowoczesne urządzenia, co jest gwarancją pełne zadowolenie każdego klienta.

Oferta

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera. Świadczę usługi fryzjerskie dla każdej grupy klientów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i dzieci.

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
Sob.:
Nied.:

Kontakt:

Tel.: 74 831 61 76
Facebook: https://www.facebook.com/perfectlinedzierzoniow/

Sprawdź na mapie: