„SPEC” Socha Kazimierz

Św. Wincentego 32/25, Wrocław 50-251

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie: malowania, remontowe, szpachlowanie, gipsowanie, tapetowanie, sztukateria, usługi remontowo wykończeniowe, tynk ozdobny, glazurnictwo
Malowanie domu, malowanie ścian, malowanie biur, malowanie elewacji, malowanie pokoju, remont domu, remont mieszkania.

Oferta

Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą remontowo-budowlaną zapewniającą kompleksową obsługę w zakresie remontów domów, mieszkań oraz biur. Zajmujemy się malowaniem, szpachlowaniem, tapetowaniem i odnawianiem pomieszczeń. Na coraz bardziej wymagającym rynku usług remontowych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania naszych Klientów.
Naszą domeną jest szybkość i dokładność. Już wielu Klientów miało okazję się o tym przekonać. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu odnawiania oraz remontowania domów i mieszkań. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.
HASŁO: „Postaw na jakość a nie na ilość”

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie(malarz-tapeciarz, murarz-tynkarz) wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu, jestem długoletnim członkiem Cechu.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
8:00 - 13:00
Sob.:
8:00 - 13:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 608 162 298
E-mail: Spec.socha.kazimierz@onet.pl

Sprawdź na mapie: