STUDIO URODY „AGA”

Orzechowa 37, Wrocław 50-540

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Wykonywanie zabiegów fryzjerskich: strzyżenie damskie męskie i dziecięce, mycie i pielęgnowanie (laminowanie, olejowanie, keratyna termo-aktywna), czesanie upięcia koki, trwała ondulacja – keratynowe prostowanie włosów, styliny kreatywne, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą specjalistycznych narzędzi, aparatów oraz przy użyciu profesjonalnych materiałów i kosmetyków fryzjerskich wysokiej jakości.

Oferta

Duże doświadczenie w branży fryzjerskiej poparte wieloletnią praktyką w zawodzie. Profesjonale doradztwo w zakresie doboru koloru włosów, odpowiedniej fryzury jak i również doboru odpowiednich kosmetyków w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.
W ofercie znaleźć można szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich : mycie, strzyżenie, trwała ondulacja,styliny, koloryzacja według najnowszych trendów mody fryzjerskiej, czesanie fryzur dziennych, czesanie fryzur wieczorowych, modelowanie fryzur.
Dbam o dopasowanie i dostosowanie oferty pod indywidualne potrzeby klientów oraz o ich dobre samopoczucie podczas korzystanie z moich usług.

Dodatkowe informacje

Właściciel posiada dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer. Jest instruktorem praktycznej nauki zawodu. Zakład od lat przyjmuje młodocianych pracowników w celu praktycznej nauki zawodu. Członek komisji egzaminacyjnej w zawodzie fryzjer

Galeria

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
6:00 - 18:00
Sob.:
9:00 - 14:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

E-mail: agadowbecka@wp.pl
Facebook: studiourody aga

Sprawdź na mapie: