TRINITY S.C

Traugutta 106, Wrocław 50-420

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Salon TRINITY oferuje usługi na najwyższym poziomie.
Każda wizyta rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji ze stylistą. Dobór fryzury ma na celu przede wszystkim podkreślenie urody oraz odzwierciedlenie unikatowej osobowości naszych klientów.

Współpraca z wiodącymi producentami profesjonalnych kosmetyków do włosów (La Biosthetique, MOROCCANOIL) gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Efekty naszej pracy wyglądają naturalnie i wyjątkowo.
Dokładamy wszelkich starań by włosy po zabiegach były sprężyste, miękkie i pełne blasku.

Oferta

Salon Trinity został stworzony dla osób świadomych swoich potrzeb i pragnących kreować swój wizerunek pod okiem najlepszych stylistów fryzur.

Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Rozumiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego podstawą naszej pracy jest indywidualne podejście do każdego z naszych gości.

Chcemy, aby fryzury naszego autorstwa nie tylko podkreślały urodę, ale przede wszystkim odzwierciedlały charakter. Aby nasi klienci dobrze w nich wyglądali, ale również świetnie się w nich czuli.

Najbardziej cenimy sobie precyzję oraz profesjonalizm, co daje swój wyraz we współpracy ze znakomitymi specjalistami oraz najlepszymi markami kosmetycznymi.

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera. Świadczę usługi fryzjerskie dla każdej grupy klientów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 20:00
Sob.:
9:00 - 14:00
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 71 341 12 42, 506 866 464
E-mail: kontakt@trinitysalon.pl
WWW: http://trinitysalon.pl

Sprawdź na mapie: