Usługi Stolarskie „ARNET” Tarazewicz Artur

Ubocze 291, Gryfów Śląski 59-620

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Nasza firma zajmuję się produkcją głównie mebli kuchennych na wymiar. Na podstawie
pomiaru kuchni przygotowujemy projekt graficzny+wycena. Do każdej kuchni podchodzimy indywidualnie. Realizujemy meble kuchenne na wymiar w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Posiadamy szeroki wybór frontów tj MDF, folia PVC, drewno, laminaty, akryle, fornir. Nasze meble wzbogacone są o akcesoria meblowe renomowanych firm. Do wybranych frontów doradzamy kolorystykę blatów, dobieramy uchwyty meblowe. Firma ARNET zajmuje się nie tylko zabudową mebli kuchennych na wymiar, wykonujemy również nietypowe zabudowy pokojowe, łazienkowe, szafy, łóżka, meble sklepowe i hotelowe. Tworzone przez nas pozostałe meble cechuje szczególna dbałość o ich SOLIDNOŚĆ.

Oferta

Firma "ARNET" znajduje się w zachodniej części województwa dolnośląskiego w Uboczu 291, powiat lwówecki. Zajmuje
530m2 powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych,gastronomicznych, sklepowych, szaf wnękowych. Istniejemy od 2000 roku kierując swoją ofertę do klientów indywidualnych,firm i instytucji. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, wykonawstwo i montaż mebli kuchennych i innych. Od początku swojej działalności firma zorientowana była na wykonywanie nietypowych zleceń, zabudowy biur oraz zabudowy kuchni na wymiar. Podejmowane przez nas prace projektowe oraz ściśle wykonawcze wypływają z pasji i poparte są rzetelnym, wieloletnim doświadczeniem. Angażujemy się w pełni w każde zlecenie – bez względu czy tworzymy kuchnie na wymiar, czy też niewielkie zabudowy łazienkowe. Wynikiem naszych starań są unikalne rozwiązania, idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i zastosowań.
Ponadto firma zajmuje się także usługami budowlanymi.

Dodatkowe informacje

Właściciel ma ukończone przygotowanie pedagogiczne, posiada tytuł
Mistrza w zawodzie stolarz oraz pracownik budownictwa. Właściciel zdobył uprawnienia do zajmowania się eksploatacją instalacji sieci elektroenergetycznych oraz gazowej nrt 609/E/390/12, oraz nr 609/E/392/11. Ponadto jest uprawniony do zajmowania się eksploatacją instalacji sieci elektroenergetycznych na stanowisku DOZORU nr 609/D/391/12. Pan Artur uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez hurtownie agd, czy hurtownie akcesorii meblowych.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
8:00 - 16:00
Sob.:
na telefon
Nied.:
nieczynny

Kontakt:

Tel.: 75 781 13 43, 609 752 994
E-mail: arnetgryfow@poczta.onet.pl
WWW: http://www.arnetmeble.pl

Sprawdź na mapie: