ZAKŁAD FRYZJERSKI OLIVIA MAŁGORZATA JÓŹWIAK

Świdnicka 37a, Dzierżoniów 58-200

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Małgorzata Jóźwiak Zakład Fryzjerski Olivia" jest przedsiębiorstwem działającym na rynku fryzjerskim. Doświadczony zespół fryzjerów zagwarantuje najlepszy standard serwisu, jak również dostosowanie uczesania do personalnych wymagań klientów. Studio fryzjerskie działa opierając się o doskonałej jakości kosmetyki, a w dodatku innowacyjne urządzenia, co gwarantuje pełną satysfakcję wszystkich klientów.

Oferta

Zakład Fryzjerski Olivia Małgorzata Jóźwiak to firma działająca w branży fryzjerskiej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. Forma prawna firmyZakład Fryzjerski Olivia Małgorzata Jóźwiak to przedsiębiorstwo prywatne.

Dodatkowe informacje

Posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer, wydany przez Dolnośląska Izbę Rzemieślniczą we Wrocławiu. Jestem instruktorem praktycznej nauki zawodu. Od wielu lat szkolę młodocianych pracowników. Dbam o to aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej dziedzinie również poprzez udział w wielu specjalistycznych kursach niezwykle przydatnych w zawodzie fryzjera.

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 19:00
Sob.:
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 661 763 221

Sprawdź na mapie: