ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY „ROGALSKI” ARTUR ROGALSKI

KALINOWA 7, Bolesławiec 59-700

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki
zakres usług, m.in.:
• Remonty
• Stany surowe
• Docieplanie
• Wykończenia "Pod klucz"
• Tynki maszynowe
• Posadzki betonowe z miksokreta
• Osuszanie budynków

Oferta

Jesteśmy firmą budowlaną o charakterze rodzinnym z wieloletnim doświadczeniem. W obecnej formie zakład istnieje od 1990 r. lecz początki działalności sięgają wiele lat wcześniej. Firma dysponuje szerokim wachlarzem usług budowlanych, co sprawia że nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw jak i jednostek samorządu terytorialnego. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji dla inwestorów prywatnych jak budowa i remonty domów, budynków usługowych, obiektów handlowych i przemysłowych etc. Jak również inwestycji na podstawie zamówień publicznych jak remonty i budowy obiektów użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt sprawia, że powierzone zadania wykonujemy fachowo i w ustalonych terminach.

Dodatkowe informacje

Zakład Ogólnobudowlany "Rogalski" Artur Rogalski zajmuje się pracami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.Teren działalności na którym firma realizuje swoje zadania to głównie województwo dolnośląskie. Zakład wykonuje prace ciesielskie, wykończeniowo - murarskie i remontowe. Prace budowlano-montarzowe wykonywane sa w technologii tradycyjnej. Ich zakres obejmuje rozładunek na terenie budowy, murowanie ścian, wylewanie mokreg betonu, prace wykonczeniowe (docieplanie, tynkowanie, malowanie, osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej), prace zbrojarskie, rozbiórka istniejących budynków.

Właściciel posiada tytuł mistrza w zawodzie MURARZ-TYNKARZ oraz TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH i szkoli pracowników młodocianych .
Firma jest zrzeszona w Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bolesławcu przy ul. Opitza 15 tel.75/732-31-38

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
9:00 - 17:00
Sob.:
Nied.:

Kontakt:

Tel.: 606 316 698
E-mail: zakladrogalski@op.pl
WWW: http://zakladrogalski.pl

Sprawdź na mapie: