ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI JANUSZ MAGDALENA ZŁOCIŃSCY

Ładna 7, Wrocław 50-353

Zobacz lokalizajcję

O rzemieślniku

Zakres naszych usług obejmuje naprawę wszystkich typów zegarków: szwajcarskich, francuskich, niemieckich, japońskich, rosyjskich.
W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo;
- zegarki renomowanych firm szwajcarskich tj. CERTINA, TISSOT, SWATCH, ATLANTIC, ADRIATICA, ORIS, jak i firm japońskich tj. SEIKO, CASIO, ORIENT, ROFINA, LORUS
- galanterię zegarmistrzowską w postaci markowych pasków i bransoletek do wszystkich sprzedawanych przez nas zegarków. Posiadamy m.in. kolekcję wysokiej jakości pasków niemieckiej firmy Di-Modell oraz paski do zegarków SWATCH, Casio.
- wszystkie typy baterii i akumulatorów do zegarków, kalkulatorów, notatników elektronicznych, ciśnieniomierzy i glukometrów.

Oferta

W 1984 wspólnie z żoną otworzyliśmy zakład zegarmistrzowski. Przez 33 lata naszej działalności naprawiliśmy tysiące zegarków, przywracając właścicielom radość z ich korzystania . Mamy w tym zakresie bogate doświadczenie. W naszym warsztacie prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wielu cenionych i znanych producentów.

Dodatkowe informacje

Właściciel posiada dyplom mistrzowski w zawodzie zegarmistrz. Jest instruktorem praktycznej nauki zawodu. Zakład nasz wyszkolił trzech uczniów, z których dwóch nadal kontynuuje najlepsze zegarmistrzowskie tradycje

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.:
11:00 - 18:00
Sob.:
nieczynne
Nied.:
nieczynne

Kontakt:

Tel.: 71 321 49 23
WWW: http://www.zlocinski.pl

Sprawdź na mapie: